FxMental Yardımcı İndikatörler

FxMental Canal indicator

    Şekilde görüldüğü üzere ana ve orta kanallar mevcuttur, kanal üzerinde takip ederek işlemlerinizi değerlendirebilirsiniz ayrıca kanala ulaştığın da indikatör bizlere uyarı mesajı da vermektedir. İndikatör ayar menüsü üzerin de dilediğiniz şekilde değer ayarlarını değiştirebilirsiniz.

FxMental RSI & MA Cross indicator

        Resim de gördüğünüz üzere RSI indikatörü ve onu kesen MA indikatörü mevcuttur ve kesişim yerlerinde bizlere sinyal vermekte en güzel manuel işlemler de yatırımcıya kolaylık sağlamaktadır, Bu indikatörlerin optimum ayarları yoktur kullanıcıya göre değişmektedir. özellikle dikkat etmeniz gereken konulardan birisi üst ve alt kesişimi kırdıktan sonra ki devamı görebilmek için diğer yardımcı indikatörlerin de teyidini alınız.

FxMental RSI & MA Cross indicator

RSI ve MA çizgilerinin kesişimi ile uyarlanan sinyal indikatörüdür. Fakat parite ve zaman dilimlerine göre değişeceği için optimum ayarları yapılmamıştır. Grafiklere bakarak istediğiniz şekilde değer ayarlarını yapabilirsiniz. Oldukça yararlı ve yön belirleyen bir indikatördür. Hareketsiz piyasalarda yön değişikliklerine fazla ihtimal vermeyiniz çok kırılım veya çok yükseliş olduğu zaman ki değişen sinyaller %80-90 başarı gösterir.


       Özellikle manuel işlem yapan kullanıcılar için, hazırladığımız 3 özel indikatörden bahsetmekte yarar vardır, bu indikatörler alarm sistemlidir ve isterseniz PC de MT4 platformunuzun araçlar sonrasında seçenekler ve bildirimler yerinden mobil telefonunuz da bulunan MT4 uygulamasının sohbet ve mesajlar bölümünden MetaQuotes ID numaranızı yazarak telefonunuza alarm gelmesini sağlayabilirsiniz. Grafiğin üzerine attığınız da yatırımcı nasıl bir ayarlar ile çalışmak istiyor ise ayarlayıp kullanabilir. İsterse ikisini veya üçünü de aynı bir grafiğe ekleyip bir kombinasyon yaparak teyit alabilir. İndikatörü çalıştırabilmeniz için lisans numaranızı girerek grafiğe ekleyiniz sonra istediğiniz şekilde ayarları yapınız. Bu tür  indikatörlerin devamı gelecektir.

Not: Sadece FxMental lisansına sahip olan yatırımcılar kullanabilir. (Lisans sahipleri gerek demo hesaplar da gerek kendi hesapların da çalıştırabilir.)

Download
İndikatörleri indir
Grafiğe atınca, lisans numarasını yazınız.
Fxmental indikatör.rar
compressed file archive 85.7 KB

indikatör yorumları

Comments: 2
  • #2

    Hayrettin (Thursday, 11 June 2020 19:17)

    Emeğinize sağlık

  • #1

    Burhan (Thursday, 28 May 2020 01:51)

    Eline sağlık admin mükemmelsiniz