FxMental Fractal & Alligator Robot EA


Download
FxMental Fractal&Alligatör Robot v1.2 indir.
Sınırsız DEMO hesaplar da çalışır, real hesaplar da çalıştırmak için Altın Lisans Anahtar kodu gereklidir.
FxMental Fractal&Alligatör Robot v1.2.ex
exe File 68.6 KB

FxMental Altın Lisans Nedir? Web sitemiz de yayınlanan ve zamanla yayınlanacak tüm robotları satın alma anahtarıdır. Kullanıcı 3 adet free lisans ve sınırsız sayıda hesap için fxmental lisansı tanımlanır.Lisans numaranızı almak için iletişime geçiniz


Download
FxMental Fractal&Alligatör&MA Robot v11 indir
Sınırsız DEMO hesaplar da çalışır, real hesaplar da çalıştırmak için Altın Lisans Anahtar kodu gereklidir.
FxMental Fractal&Alligatör&ma Robot v.11
exe File 79.3 KB

FxMental Altın Lisans Nedir? Web sitemiz de yayınlanan ve zamanla yayınlanacak tüm robotları satın alma anahtarıdır. Kullanıcı 3 adet free lisans ve sınırsız sayıda hesap için fxmental lisansı tanımlanır.


Robot hakkında bilgiler

Çok büyük emekler ile hazırlanmış olup, yapmış olduğumuz strateji analizi; bir kullanıcının yapamayacağı kadar mükemmel stratejilere sahiptir. Fractal kırılımları takiben, sinyal sistemi ile çalıştığı iki zaman diliminin ortak destekleyicisi alligator ve MA indikatörlerin 5 adet filtreleme sistemleri doğrultusunda bir çok input kodlarının yardımıyla profesyonel bir yazılımdır. (Martinger sistemli robot değildir.)

 

Stop taşıma, çoklu işlem, otomatik SL ve TP, istenilen zaman dilimin de çalışma, kendi zaman dilimi ve üst zaman diliminden yön tayini, her çeşit hassasiyet, alligatör pips açıklık, akıllı robot kullanım seçeneği, TP taşıma ve revize sistemi, 2 MA indikatör sinyalli destekleme kısaca kullanıcısına göre mükemmel bir yazılım.

Mental EA v11.06 Girdiler Bölümü

Robotunun backtest sonuçları (0,10 lot ile test edilmiştir.) 

FxMental Fractal EA hakkında yorum veya tavsiyeler

Comments: 10
 • #10

  Kadie atasoy (Friday, 19 June 2020 15:27)

  çok güzel stratejili robot en azından kafam rahat elinde sonun da trend yöün de açtığı için kafam rahat

 • #9

  Muhammed Enes (Sunday, 17 May 2020 12:52)

  Turan Yıldız beyfendi, kaç parite üzerinden işlem açıyorsunuz bir de, robutu orjinal ayarları ile mi kullanıyorsunuz ?

 • #8

  Turan Yıldız (Sunday, 17 May 2020 09:15)

  Ben de kullanıyorum çok güzel robot özellikle h4 zaman dilimin de çok iyi çalışıyor zaten fractal geçişlerin de yön alligatore göre belirliyor. Lot girişi Sabit lot yazan yer, önce ki güncellemeler de otomatik lot arttırımı vardı onu kapatmışlar güncelleme ile sabit lot kalmış oradan istediğin lot miktarını girebilirsin.

 • #7

  Muhammed Enes (Sunday, 17 May 2020 02:09)

  Robotun lot miktarını girecek bir yer yok. acaba tekrardan güncellendi mi ? . ayarlar ile ilgili bilgi verecek bir arkadaş var ise sevinirim

 • #6

  muhmut (Saturday, 25 April 2020 19:51)

  Eğer bu robotu kullanmasını bilirseniz forexi de çözmüş olursunuz, ama öğreneceğim

 • #5

  Kadir coşkun (Thursday, 16 April 2020 02:12)

  sayende kazanmaya başladım hocam anlatımın mükemmeldi iyi test yaptım ama h4 de çok iyi bu robot çok bekletiyor ama olsun artık ben kar bilirim.

 • #4

  Kazım Akyol (Saturday, 14 March 2020 11:33)

  merhaba arkadaşlar fractal&alligatör robot mükemmel bir scalping özelliği var 1 haftada parayı ikiye katladım emeğinize sağlık

 • #3

  Turan (Thursday, 12 March 2020 19:56)

  Hayatımda gördüğüm en güzel en kapsamlı en mükemmel bir bot yeterki trend olsun parite de bu robotun kesinlikle hesabı sıkıntıya sokmaz sayeniz de kazanmaya başladım 2 ay önce almıştım ama şimdi xm, fbs veya tickmill den hesap açana veriyorsunuz zaten onun gibi büyük kurumlar da işlem yapmayacağız da nereden yapacağız merdiven altı kurumlardan mı yapacağız gerçekten mükemmel bir kampanya arkadaşım da alacaktı böyle bir kampanya gelince robot parası da cebin de kaldı

 • #2

  Akın Yılmaz (Friday, 28 February 2020 11:23)

  Harika bir yazılım, bunların değerini kullanmayan bilemez. Bu robot sayesin de kazanmaya başladım

 • #1

  Mahmut Şafak (Friday, 28 February 2020 01:33)

  slm, profesyonel bir yazılım 5 aydır kullanıyorum real hesabımda şükür bizlere kazandırdığı gibi bu robot bana nasıl trade ve analiz yapmayı da öğretti. Bence şuana kadar gördüğüm en iyi program robotu ben 499 usd aldım şimdi 200 usd ye veriyorsunuz havuz sistemi ile birazz haksızlık olmuyor mu hocam. Gerçi hiç problem değil sizin canınız sağ olsun bana çok şey kattı ve kazandırıyor ya artık gerisi önemli değil.