FxMental Robot v1.1


Download
FxMental Robot v1_1.1 indir
Sınırsız DEMO hesaplar da çalışır, real hesaplar da çalıştırmak için Altın Lisans Anahtar kodu gereklidir.
FxMental Robot_v1_1.1.ex4
exe File 110.1 KB


Lisans numaranızı almak için iletişime geçiniz

FxMental Altın Lisans Nedir? Web sitemiz de yayınlanan ve zamanla yayınlanacak tüm robotları satın alma anahtarıdır. Kullanıcı 3 adet free lisans ve sınırsız sayıda hesap için fxmental lisansı tanımlanır.


Robot hakkında bilgiler

Bu robotumuz martinger olarak işlem yapmaktadır. Peki martinger nedir? Martinger ters de kaldığı zaman yatırımcı vermiş olduğu emir gereği açtığı işlemlerin ortalamasını alarak güncellemesi doğrultusunda işlem yapar.

Robotu hep beraber tanıyalım: Robot da 3 terminal vardır her bir terminal ayrı olarak işlem yapar ve bir birinden bağımsızdır. Kullanıcı istediği parite üzerinde çalışa bilir. Yatırımcılar daha çok martinger robotları Eurusd paritesinde işlem yapmayı tercih ederler nedeni daha stabil bir parite olduğundan dolayıdır. 

Robot da 5 adet pips sayacı vardır, kullanıcı aşamalarla istediği değerleri girebilir. Bilineceği üzere bu değerleri kısa pips olarak değerlendirmesi durumunda daha çok kazanç yapacağı bilinir, ona oranla biraz daha riski artar veya pips aralığını daha uzun tutması durumunda risk doğru orantılı olarak az kazanç yapacağı ve işlemler biraz uzun süreceği için riskten kaçınmış olur. 

Gün içerisinde istediği zaman aralığında çalışmasını sağlayan değerler de vardır. istediği katlama değerini seçebilir aynı parite de birden fazla grafik açarak kullana bilir.

Piyasada en çok kazandıran robotların başında martinger alt yapısı olan robotlar büyük önem arz eder ki bizim robot da bu martinger robotları arasında sistemsel olarak içerdiği değerler ve kodlamalar birinci sınıf kategorisinde bulunmaktadır. 

Robota eklenen özel değerler ve inputlar sayesinde kâr kapama robotu da bulunmaktadır. (aynı robota eklenmiştir.)

Robotu kullanan yatırımcılar istediği bir zaman aralığını tercih edebilir M1-M5-M15-H1-H4 vb.. kusursuz çalışır. (çalışma şekli kullandığı zaman dilimin de mum kapanışı ile birlikte, pips şartı yerine geldiğinde işlem alır. 

Yatırımcı hiç bir ayar yapmasına gerek yoktur. Sistem içerisine optimum ayarları yapılmıştır. Kullanıcı bir demo hesabı açarak istediği ayarları yapıp kendi stratejisini oluşturabilir. 

0,01 standart lot ile başlamak her zaman avantaj kazandırır, çünkü fiyatın nereye kadar gideceğini nerede düzeltme vereceğini kimse bilemeyeceği için her zaman bakiyeyi muhafaza etmek yönünde tavsiyelerimizdir.

Bir haftalık Euro kâr tutarı
Bir haftalık Euro kâr tutarı

FxMental EA v1  hakkında yorum veya tavsiyeler

Comments: 2
 • #2

  Burcu (Thursday, 16 April 2020 02:16)

  biraz karışık robot olmuş admin çözemedim indirdim de demo da deniyorum büssürü özelliği var nasıl anlayacağım nasıl çalışacağını yardımcı olur musunuz bana kiminle iletişime geçmem gerekiyor

 • #1

  Güney Er (Thursday, 12 March 2020 20:01)

  Güzel bir robot ama yeni nesil martingele v3.0 versiyonu tek geçerim. Bunu da denedim onu da deniyorum boşuna zaman kaybetmeyin yeni nesil martingele v3.0 robotun lisansını almaya bakın özellikle yapılan kampanyayla ücretsiz veriliyor.