FxMental Toplu Kâr / Zarar Kapama EA


Download
FxMental Toplu Kâr / Zarar Kapama Robotu V1.2 indir
Sınırsız DEMO hesaplar da çalışır, real hesaplar da çalıştırmak için Altın Lisans Anahtar kodu gereklidir.
FxMental Toplu Kâr Kapama V1.2.ex4
exe File 103.6 KB


Lisans numaranızı almak için iletişime geçiniz

FxMental Altın Lisans Nedir? Web sitemiz de yayınlanan ve zamanla yayınlanacak tüm robotları satın alma anahtarıdır. Kullanıcı 3 adet free lisans ve sınırsız sayıda hesap için fxmental lisansı tanımlanır.


Robot hakkında bilgiler

Toplu kâr kapama robotu nedir? Ne işe yarar? Nasıl çalışır? İster manuel işlemleriniz de isterse de, robot yazılımlarını kullanın, işlemleriniz yekün olarak istediğiniz tutar kârlılığa ulaşması durumunda tüm işlemlerinizi kapatarak belirtilen kârlılığı sağlar.

 

Örneğin, yatırımcı robota kâr kapatmayı 200 USD yazdığını düşünelim ve açtığı işlemleri teker teker kârlılığı sağlamak ve takip etmek yerine yekün olarak 200 USD gördüğünde açık olan işlemlerin hepsi kapanarak belirttiği tutar karlılığına ulaşır.

 

Not: Toplu işlem kapatmaları artı ve eksi olanların tümü kapanır.

 

Bir yatırımcı için bu robot olmazsa olmazlardandır. Yatırımcı istediği kârlılığı gördüğün de keşke kapatsaydım, şimdi yekün de eksiye indi kaçırdım tüh inşallah çıkar cümlelerini bu robot aldıktan sonra söylemeyecektir çünkü yatırımcı için gözü kulağıdır. 

 

Bu robot da aynı zaman da yekün olarak toplu kâr kapama yapacağı gibi isteyen yatırımcılar toplu olarak zarar kapama bölümünü de kullana bilirler. 

 

Kullanımı

Download
Toplu Kâr Kapama Robotuna örnek video
Örnekte görüleceği üzere robota 200 usd kâr kapama emri verildi. Total de bu rakamı gördüğü an tüm işlemlerini sonlandırıyor.
WhatsApp Video 2019-11-08 at 19.17.11.mp
MP4 Video/Audio File 3.3 MB

 

 

 

Toplu kâr kapama robotunu sizler için sadeleştirdik, sol da gördüğünüz resim de değerler menüsü bölümünden "Kar kapama usd" yazan yere işlemlerin hedeflenecek toplu kapama bölümüne düşündüğünüz rakamı giriyorsunuz sonra tamam demeniz yeterlidir. 

Not 1: "0" değer geçersizdir işlem yapmaz

Not 2: Canlı işleme izin ver işaretli olması gereklidir.

Not 3: MT4 oto alım satımına açık olması gereklidir, robot gülen yüz şeklinde olmalıdır.

FxMental Toplu Kapama EA hakkında yorum veya tavsiyeler

Comments: 5
 • #5

  karanlık (Friday, 01 May 2020 11:20)

  bu kadar güzel bir yazılım olur eline sağlık toplu kapatacak robot arıyordum ben de

 • #4

  izzet güneş (Thursday, 16 April 2020 02:10)

  admin eline sağlık vazgeçilmezim oldu bu robot kesinlikle indirip kullanın herkes bir çok işlem açıyor bunların ortalamasını alıyor istenilen kar görürse tüm işlemlerini kapatıyor bilmeyenler için söyledim de

 • #3

  fxmental (Saturday, 14 March 2020 11:44)

  Atıf Bey'in söyledikleri için teşekkür ederim ama yanlış anlaşılmasın ücretsiz verilmedi sponsor kurumlardan alınıyor bu yazılımların kullanıcılara verilen maliyetler. Kendisi FBS den referans linkimizle hesap açmıştır ve bu geçici kampanyadan yararlanarak sınırsız tüm yazılımların lisansını almaya hak kazanmış ve herhangi bir ücret ödemesine de bizlere gerek kalmamıştır.

 • #2

  atıf keskin (Saturday, 14 March 2020)

  basit bir yazılım normal de ama manuel işlemleri görebilen bir yazılım daha görmemiştim kafam rahat genel işlemler de düşündüğüm tutar da artı olması durumunda kendiliğinden tümünü kapatıyor daha ne olsun emeğinize sağlık böyle bir yazılımı günlerce aradım burada buldum Fxmental.com teşekkür ederim bana ücretsiz verdiği için

 • #1

  Mehmet Korkmaz (Friday, 28 February 2020 01:25)

  Çok güzel manuel işlemlerim de böyle bir toplu robot arıyordum iyi oldu bu robot elinize sağlık