Trend FX

Yorum veya Şikayetlerinizi Paylaşabilirsiniz?

 

Comments: 1
 • #1

  egemen (Monday, 22 November 2021 21:48)

  rendfx müşteri temsilcisi ile 1 ay önce geceleri işlem yaptığımı fırsat görürsem işleme gireceğimi vs konuşup anlaştıktan sonra hesabım açıldı ve devreye yatırım uzmanı c-Bey (çok kibar bir beyefendi) girdikten sonra beni tanışmak için aradı ve kendisine de müşteri temsilci ile aynı şekilde geceleri işlem yaptığımı fırsat görürsem ya da işlemlere alış veya satış emri girerek beklediğimi kendilerine belirttim ve de herhangi bir sorun yok diyerek anlaşarak telefonlarımızı nezaket kuralları içerisinde kapattık.

  Bunlar kendilerinin telefon konuşma kayıtlarında var mutlaka dinlesinler. Bunun üzerine hesaba toplamda 1800 USD fonlama yaptım ve de işlemlerime başladım. Buraya kadar hiçbir sorun yok; para yatırması kolay çekmesi ise biraz zaman alsa da gün içi hallediliyor, analizler gönderiliyor, buy-sell tavsiyesi gönderiliyor (genelde terste bırakıyor), tam bir kurumsal firma imajı.

  Öncelikle web sitesine girdiğinizde vs fc kurumundan 40472 lisanslı olduğu gözüküyor fakat kaydının 21.06.2021 silindiğini sizlere söylemiyorlar. Yani en azından bu kurumda lisansları yok.

  Güvenilir değillermiş benim de başıma gelince anladım.
  1 ay içerisinde hakkımla, bilgimle, zaman harcayarak, yatırmış olduğum paramın riskine girerek edeceğim zarara katlanarak toplamda günlük toplaya toplaya 1600 USD kar ettim ve bunu unfair işlem yani haksız kazanç olduğunu söyleyerek 1600usd üzerine kondular.

  Kibar bir beyefendi olan c-- Bey garip garip ithamlarda bulunmaya başladı, sizi arayalım izah edelim vs vs. Biz C-- Bey ile yaklaşık çalıştığım 1 ay içerisinde farklı farklı günlerde 4 - 5 kez konuştuk bana kazançlarımda veya yaptığım işlemlerde herhangi bir sorun olduğunu söylemedi, onlara göre unfair işlem olduğunu söylemedi.

  Gece saatlerinde majör ve egzotik paritelerde işlem yapamazsın demedi. Eğer deseydi, forex piyasası 5/24 açık olan istediğim paritelere emir yazar ve işleme girebileceğimi, hacker olmadığımı alış-satış yaptığım fiyatları sizin fiyat sağlayıcısının verdiğini ve bu fiyatları görerek pozisyon aldığımı söylerdim. Para kazandıktan sonra unfair işlem yapıyorsun diye çamur atıp elde etmiş olduğum kara el koyacağınıza zamanında uyarsaydınız vakit harcamasaydım, işlem yapılmasın diye fiyat aralıklarını açabildiğiniz kadar açıyorsunuz zaten.

  Spreadleri gerçekten çok açık, onlara rağmen başarılı işlemlerimle toplamda 1600 USD kar elde ettim ve bunu vermediler. Bir şikayetimde telegram ® grup yöneticileri bile ayarlanmış. Elimdeki görseller c--- Beyde de var.